BS ACOUSTIC SONUS100B-100V BS acoustic reprosústava (17-5-1084)
BS ACOUSTIC SONUS100B-100V BS acoustic reprosústava (17-5-1084) 2-pásmová reproduktorová sústava BS Acoustic pre 100V rozvody. Ozvučnica vyrobená z MDF dosiek je potiahnutá fóliou s imitáciou dreva a…
Farba
?ierna
Specifikacia BS ACOUSTIC SONUS100B-100V BS acoustic reprosústava (17-5-1084)
2-pásmová reproduktorová sústava BS Acoustic pre 100V rozvody. Ozvučnica vyrobená z MDF dosiek je potiahnutá fóliou s imitáciou dreva a osadená 6,5" basovým reproduktorom s kevlarovou membránou a 0,5" výškovým reproduktorom s ferofluidovým ...